Одесса поддержала объединение ДНР и ЛНР
«У нас немає іншого шляху. Наша сім’я – Європейський союз. Наше майбутнє – це майбутнє у великій європейській сім’ї», – заявив голова Політради ВО «Батьківщина» Арсеній Яценюк на відкритті X Всесвітнього Конгресу Українців.
Чи зможе «європейська пропаганда» в подібних умовах працювати так само ефективно, як і колись? Велике питання. Але страх поразки перед Євразією у Європи вже спливає назовні.
Україна при виборі асоційованих відносин з Євросоюзом повинна звикати до нових нормативів митного регулювання. Дій на те, щоб загальмувати український товар на кордоні з Росією, не було, вважає лідер громадського руху «Український вибір» Віктор Медведчук.
У разі підписання Україною угоди про асоціацію з ЄС митне адміністрування з боку Росії може бути посилене. Про це заявив радник президента РФ Сергій Глазьєв, передає «Інтерфакс».
«Скрізь, де я тільки буваю, я постійно цікавлюся у громадян України їх зарплатами. Можу запевнити, заробітні плати збільшуються, але ще не зовсім достатньо. Уряд розуміє це, і в якійсь мірі ми в боргу перед громадянами країни», - сказав прем'єр-міністр України.
Називати торговельною війною те, що зараз відбувається на російській митниці щодо українських товарів, в корені невірно. Торгова війна передбачає наявність взаємних конфліктів, а вони в даному випадку відсутні. Конфлікту немає в принципі, тому що обидві сторони позначили свої цілі. Росія формує євразійський ринок. Україна має намір стати учасником ринку європейського. У чому, власне, конфлікт і війна?
Сучасні європейські націоналістичні сили – і «Національний фронт» Марін Ле Пен у Франціх, і «Йоббік» в Угорщині – засуджують євроінтеграцію. Це черговий доказ того, що «Свобода» насправді не несе ніякого ідеологічного наповнення...
Це не був мітинг проти Кирила чи Путіна. Це був мітинг проти власної ідентичності, національної та релігійної...
Росіяни, мабуть, віддають перевагу сильній авторитарній владі над слабкою державою і економічним хаосом єльцинських часів...