Топ-10 зачісок, які чоловіки вважають сексуальними

Сьогодні ми розповімо і покажемо, від яких ще зачісок чоловіки без розуму. Швидше дивимося!

Незалежно від того, підтримуєте ви нові тенденції, пробуєте трендові зачіски, чи ні, існує класика, яка ніколи не виходить з моди і яку, до того ж дуже люблять чоловіки. Про такі зачіски ми сьогодні і розповімо. Тому, якщо хочете вразити його наповал або закохати з першого погляду, нижче – зачіски, які точно йому сподобаються.

1. Пряме волосся

hbz-sexy-hairstyles-jessica-alba.jpg (62.12 Kb)

Зачіска Джесіки Альби – хороший приклад для наслідування. Гладке, ідеально укладене пряме волосся – ідеальна, на думку чоловіків, жіноча зачіска. Дивіться наш матеріал про те, як домогтися ідеальної гладкості волосся.

2. Довге волосся

hbz-sexy-hairstyles-joan-smalls.jpg (51.97 Kb)

Довгі, блискучі локони, в які він захоче запускати свою руку виглядають дуже сексуально. Обов’язково зробимо таку укладку!

3. Чубчик і стрижка боб

hbz-sexy-hairstyles-taylor-swift.jpg (51.15 Kb)

Що може виглядати краще, ніж стрижка боб в комплекті з модним чубчиком? Тейлор Свіфт знає про те, що така комбінація в поєднанні зі злегка недбалою укладкою нищить чоловіків наповал!

4. Недбалі хвилі

il_0xn-663847600_gn7r.jpg (37.76 Kb)

Протилежна стать вважає легкі недбалі хвилі, як у Лілі Елдрідж, дуже сексуальними. Вони без розуму від легких хвиль, які виглядають максимально природно. Дивіться наш матеріал про те, як зробити укладку beach waves.

5. Акуратний хвіст

hbz-sexy-hairstyles-blake-lively.jpg (50.53 Kb)

Хлопці ненавидять, коли волосся закриває обличчя дівчини. Тому їм подобаються зібране у хвіст волосся. Наприклад, красивий, елегантний і акуратно покладений хвіст (дивіться наш матеріал про модні хвости 2016) з легким натяком на недбалість, як у Блейк Лайвлі.

6. Вологе укладання

hbz-sexy-hairstyles-kim-kardashian.jpg (.95 Kb)

Ефект вологих, злегка кучерявого волосся, яке покладене набік, викликають в його уяві образ розвиваються я на пляжі волосся. Спробуйте зробити таку укладку: Кім Кардашьян вже випробувала її на собі!

7. Коси

hbz-sexy-hairstyles-margot-robbie.jpg (47.53 Kb)

Коси і плетіння чоловіки також вважають привабливими. Марго Роббі на своєму прикладі показує, як зробити модне плетіння, не витративши на це багато часу.

8. Грайливий хвіст

hbz-sexy-hairstyles-alessandra-ambrosio.jpg (52.43 Kb)

Так, хлопцям подобається зачіска, яку ми вважаємо асексуальною. Об’ємний і злегка недбалий хвіст виглядає одночасно мило і сексуально, а кілька навмисне випущених пасом у особи заявляють всім навколо, що ви – сама невинність.

9. Голлівудські локони

hbz-sexy-hairstyles-amy-adams.jpg (38.53 Kb)

Беремо приклад у Емі Адамс зачіски, перед якою неможливо встояти. Рудий блонд, легкі хвилі і шовковисте волосся – ідеальна, на думку чоловіків, зачіска.

10. Блонд

hbz-sexy-hairstyles-reese-witherspoon.jpg (.3 Kb)

Блондинка Різ Уізерспун – яскравий приклад того, який колір волосся просто обожнюють чоловіки. Теплий, кремовий блонд, злегка затемнений біля коріння. чоловіки вважають дуже сексуальним. Дивіться наш матеріал про наймодніших відтінках волосся цієї осені: там багато нових класних відтінків!

Тепер ви знаєте, які зачіски просто обожнюють чоловіки. Як бачимо, чоловікам подобається природність і легка недбалість. Швидше пробуйте повторити парочку з них, і будьте найчарівнішою в його очах!