Добровільного повернення не буде, – російський журналіст про включеному Крим

0
3

Новини
Loading...

Майбутня доля окупованій російськими військами Автономної республіки Крим буде залишатися приблизно такий же, як зараз – з провалом туристичних сезонів, нестачею води, низькими зарплатами, погіршенням медичного обслуговування, дорогими продуктами, частими відключеннями електрики і засиллям військових і цивільних, які приїхали з материкової частини РФ.

Про це російський журналіст, блогер і публіцист Аркадій Бабченко розповів в чаті на «Главреді» .

«Ніякого добровільного повернення Криму Росією не буде. Повернути Крим під свій контроль Україна зможе виключно тільки силовим методом. Але якщо Росія при занадто високій ціні готова буде все ж «злити» Донбас, то за Крим вона буде воювати. По-справжньому », – каже журналіст.

«А в те, що Україна при такому розкладі зможе відвоювати Крим, я все-таки не вірю. Так що це буде щось типу Північного Кіпру, де-юре невизнана територія, де факто – Росія, з чим, з плином часу, світ, швидше за все, за фактом змириться. До того ж, як не крути, але більшість населення Криму лояльно до Росії », – підкреслив блогер.

«Але це якщо ситуація взагалі в світі буде залишатися такою, як зараз, що зовсім не факт – товариш Ердоган, скажімо, шлях від відносної демократії до авторитарний пройшов всього за пару тижнів – на що Путіну треба було 15 років – і хто поручиться, що років через п’ятнадцять він не вирішить, що Крим – це споконвічно сакральна турецька земля? »- резюмував Аркадій Бабченко.

Поділись

Loading...