20.01.15, 7:34

Добровольчі батальйони переходять на контрактну службу до Нацгвардії та ЗСУ

Добровольчі батальйони переходять на контрактну службу до Нацгвардії та ЗСУ

Командир протитанкового взводу батальйону спеціального призначення «Донбас» Володимир Бабенко заявив, що добровольчі батальйони, котрі беруть участь в так званій АТО на Донбасі, тепер перетворюються на кадрові підрозділи Національної гвардії та Збройних Сил України.

Про це він повідомив на прес-конференції, інформує «Інтерфакс-Україна».

«Добровольчі батальйони на першому етапі своє завдання виконали - думаю, що ми підняли патріотизм у країні. На жаль, не в у сіх батальйонах виявилися добросовісні командири. Зараз ситуація така, що ми закликаємо всіх чоловіків, які вважають, що вміють воювати, не вміють - навчимо - вступати в кадрові підрозділи Нацгвардії та ЗС У країни», - заявив Бабенко.

Він пояснив, що бійці добровольчого батальйону «Донбас» після проходження медичної комісії підписують контракти та переходять на контрактну службу до Нацгвардії. Аналогічну процедуру проходять і бійці інших добровольчих батальйонів.

«Проти нас тепер армія. У ополченців також спочатку були добровольчі батальйони, тепер ці батальйони об'єднані, навчені, командують ними офіцери, до кожного підрозділу приставлені радники. У них дисципліна, озброєння й вони посилено готуються звільняти Новоросію», - наголосив він.

Нагадаємо, що самопроголошена ДНР оголосила набір добровольців в армію республіки.

 

Поділитися: