23.01.15, 0:29

У Києві бійці АТО та українські націоналісти зірвали акцію «за мир» (ФОТО, ВІДЕО)

У Києві бійці АТО та українські націоналісти зірвали акцію «за мир» (ФОТО, ВІДЕО)

Бійці добровольчих батальйонів і радикальні активісти зірвали заплановану на Контрактовій площі в Києві акцію за мир.

Про це інформує «ПолитНавигатор».

Інформація про акцію з'явилася напередодні в соціальних мережах. У свою чергу прихильникам продовження бойових дій в Донбасі запропонували прийти і висловити свою незгоду.

Всього на Контрактовій площі зібралося близько трьох десятків людей. Серед них - колишні та діючі бійці українських добровольчих батальйонів «Айдар» та «ОУН», активісти організації «Відсіч». За їх словами, прихильники миру передумали проводити свою акцію, дізнавшись про суспільний резонанс.

Після цього перед присутніми виступив відомий праворадикальний активіст Дмитро Резніченко та боєць ВСУ «Нестор». І один, і другий заявили, що не проти миру, але тільки на українських умовах.

Потім висловитися побажала жінка, що представилася Оленою Петрівною. Вона розповіла, що поїхала з Луганська після того, як українська авіація завдала удару по будівлі Луганської обладміністрації, знищивши заодно й офіс, де вона працювала. Ця розповідь викликав невдоволення прихильників війни.

Зазначимо, що серед опонентів жінки були й ті, хто не заперечував факту нанесення українською авіацією удару по будівлі Луганської ОДА, виправдовуючи те, що трапилося тим, що загиблі підтримували «терористів».

«Там сиділи терористи, їх треба було давно розстріляти, - заявив чоловік, який представився як Іван Лозовий, екс-боєць батальйону «Айдар». - Навіщо до них ходили ваші мирні громадяни? Ту будівлю потрібно було знести із землею разом з усіма терористами і мирними громадянами, які їм допомагали. Ми вистріляємо тисячі цих терористів і всіх, хто їм допомагає. Повертайтеся в Донбас».

Присутні також пропонували жінці забиратися геть у Російську Федерацію.

«Україна - це моя країна, - відповідала вона. - А вас Бог покарає ».

Відійшовши в сторону, луганчанка продовжила розмову з журналістами, продовжуючи стверджувати, що українська армія вбиває дітей. Але Лозовий знову включився в суперечку та пригрозив, що «я вас уб'ю, якщо ви терористка. Ви прокляті, проросійська зараза».

«Це моя Україна, а ненависна вона вам, тому що у вас тільки “Смерть ворогам”, ви всіх ненавидите, а ми - всіх любимо», - заявила на прощання жінка. - Ви - вороги України».

Нагадаємо, що 22 січня в Донецьку снаряд впав на зупинку громадського транспорту «Боссе» в Ленінському районі, в результаті чого загинули більше десятка мирних мешканців.

Поділитися: