25.03.15, 11:27

В Одесі влаштували мітинг проти Генплану (ФОТО)

В Одесі влаштували мітинг проти Генплану (ФОТО)

Біля будівлі Одеської міської ради, на Думській площі зібралося близько 60-70 активістів різних громадських організацій на протест проти прийняття Генплану, винесеного сьогодні на затвердження позачерговій сесії міськради.

Про це повідомляє низка місцевих ЗМІ. 

Зазначимо, що активісти тримають в руках плакати наступного змісту: «Труханів - Генплан Одеси обман!», «Генплан для одеситів, а не для узаконення дерибану», «Ні високим забудов у центрі». Деякі з учасників мітингу вигукують: «Генплан - обман», «Труханів - злодій», «Руки геть від парку "Ювілейний"». 

Відзначимо, вхід в будівлю мерії охороняють не менше 50 міліціонерів, що фактично дорівнює числу мітингувальників.

За інформацією одеських ЗМІ, потім перед активістами виступив відомий одеський громадський Леонід Штекель. Він заявив, що Генплан не пройшов громадські слухання, що пропозиції громадських працівників не були внесені в документ.

«Ми закликаємо депутатів винести Генплан на загальне обговорення, щоб одесити побачили, якого кота в мішку вони отримують. Депутати стверджують, що громадськість підтримала Генплан, але це не так», - заявив Штекель.

Додамо, як передають видання, о 10:40 біля дверей мерії почалася бійка: охоронці відмовилися пропустити в будівлю лідера «ДемАльянсу» Олексія Чорного. Активісти заблокували двері, вставши перед охороною, погрожуючи, що не пропустять депутатів і тим самим зірвуть сесію. Потім частина активістів пройшла до бічного входу і добилися того, щоб Олексія Чорного впустили. 

Поділитися: