17.04.15, 6:36

Порошенко наказав зробити медицину платною

Порошенко наказав зробити медицину платною

Президент України Петро Порошенко на засіданні Національної ради реформ заявив, що безкоштовна медицина - це міф, від якого треба позбутися.

Про це повідомляє прес-служба голови держави.

«Не вистачає чесного визнання, що безкоштовна медицина - це один з найбільших міфів сучасності, яким українські політики з року в рік обманюють людей», - зазначив Порошенко.

Президент також зазначив, що в безкоштовну медицину вірять доти, поки не захворіють і не з'явиться необхідність звертатися до лікарів.

«Правда полягає в тому, що за медичні послуги хтось повинен платити, і держава сама з цим не впорається. Одним бюджетом всіх не полечу. Треба вводити ефективну систему реформованої медицини», - сказав Порошенко.

Голова держави назвав реформування охорони здоров'я одним з головних пріоритетів. Він вважає галузь «кричуще проблемною», «запущеною» та «корумпованою».

«Національна система охорони здоров'я перетворилася на національну катастрофу», - вважає Порошенко.

Президент також зазначив, що стратегія реформування галузі повинна бути націлена на те, щоб в центрі уваги була не ліжко-місце, а пацієнт, й кінцевим індикатором реформи має стати середня тривалість життя.

Нагадаємо, президент Петро Порошенко призначив директором Національного антикорупційного бюро Артема Ситника, публічно представивши нового директора і вказавши, що його завданням є побудова нового органу, який продемонструє рішучість України в боротьбі з корупцією.

Поділитися:

Загрузка...