16.03.15, 23:45

Одеський нардеп пообіцяв влаштувати російським військам у Криму «справжній криматорій»

Одеський нардеп пообіцяв влаштувати російським військам у Криму «справжній криматорій»

Скандальний депутат Верховної Ради Олексій Гончаренко висловив переконання, що після «зникнення всерйоз і надовго» президента РФ Володимира Путіна його наступник поверне Крим «з вибаченнями» до складу України, а якщо він цього не зробить, нардеп пообіцяв влаштувати російським збройним силам на півострові «справжній криматорій».

Відповідну точку зору колишній полум’яний регіонал і прихильник союзу з Росією декларував на своїй сторінці у «Facebook» на річницю референдуму, який у 2014 році вирішив долю Криму.

«Минулий рік показав усьому світові тактико-політичну безглуздість кримського маневру Путіна. Колись квітучий півострів за лічені дні перетворився на ГУЛаг – репресії, арешти, вбивства, бандитизм, погрози депортації корінного населення», - цілком серйозно стверджує Гончаренко.

«Очевидно, що коли Путін зникне вже всерйоз і надовго, Крим на наступний же день повернеться до складу України. Бо нікому, крім божевільного, ця історія не потрібна», - наполягає парламентарій.

На його думку, будь-який новий господар Кремля, «за старою російською традицією, буде вести політику відлиги і викриття культу особистості» свого попередника. «Він поверне нам Крим, супроводжуючи акт передачі глибоким каяттям і вибаченнями. Війни за Крим не буде! Рішення проблеми прийде звідти, звідки прийшла сама проблема», - радісно запевняє заступник голови фракції «Блоку Петра Порошенка».

Втім, Гончаренко все ж таки припускає, що цей сценарій може бути занадто оптимістичним, але в іншому разі погрожує тим, хто насмілиться чинити опір його натиску на Крим.

«"Згинуть наші вороженьки, як роса на сонці...", а якщо з якихось причин цього не станеться, тоді ми будемо змушені влаштувати російським військам справжній "кримАторій"», - заявляє чи не найхоробріший з народних депутатів.

На підтвердження своєї доблесті він нагадав, як під час того референдуму не побоявся з’явитися на виборчій дільниці з прапором України.

Нагадаємо, недавно надзвичайно активний одеський парламентарій намагався зірвати прес-конференцію своїм колегам з ПАРЄ у Страсбурзі за їхню, як він вважає, надмірно проросійську позицію. 

Поділитися:

Загрузка...