19.03.15, 13:45

Ківалов спростував звинувачення губернатора Одещини

Ківалов спростував звинувачення губернатора Одещини

Народний депутат Сергій Ківалов заявив, що слова губернатора Одеської області Ігоря Палиці про поновлення проти нього кримінальної справи за «сепаратизм» є брехнею, а у губернатора «нервовий тік».

Про це Ківалов написав на своїй сторінці в «Facebook».

За словами нардепа, в Генпрокуратурі немає ніякого «відновленого за заявою Палиці» справи проти нього, а чиновника викликали по іншій справі.

«Чиновник справді був викликаний до Генпрокуратури, але по зовсім іншій справі. Його викликали до ГПУ у зв'язку з розслідуванням кримінальної справи щодо розкрадань нафтопродуктів. І по цій справі він проходить далеко не свідком. Так, намагаючись приховати свій кримінал, обласний чиновник, який знаходився при Януковичі у фракції Партії Регіонів, намагається "перевести стрілки", - зазначив Ківалов.

«Відомо, що у неврівноваженого губернатора починається істерика і нервовий тик, коли в ЗМІ з'являється рядок критики на його адресу. Напевно, тому він придумав такий, як йому здавалося, блискучий хід», - вважає нардеп.

Нагадаємо, раніше губернатор Одеської області Ігор Палиця стверджував, що його допитали в ГПУ як свідка у справі про «сепаратизм», порушеній проти нардепа Сергія Ківалова.

Поділитися: