27.02.15, 23:52

Чуркін впевнений, що за Парубієм «плаче Гаага»

Чуркін впевнений, що за Парубієм «плаче Гаага»

Постійний представник Російської Федерації при ООН Віталій Чуркін висловив переконання, що за віце-спікером Верховної Ради Андрієм Парубієм «плаче Гаага» – місто в Нідерландах, де знаходиться Міжнародний кримінальний суд, який займається переслідуванням осіб, відповідальних за геноцид, військові злочини і злочини проти людяності.

Про резонансну заяву російського дипломата повідомляє «ТАСС».

«Гаага за ним плаче, за Парубієм. Не Україна, а Гаага», - наголосив Чуркін.

Згідно з інформацією агентства, таку думку постпред РФ озвучив, коментуючи участь віце-спікера українського парламенту в неформальному засіданні у штаб-квартирі ООН, яке було присвячене питанням суверенітету і територіальної цілісності України.

«Я звернув увагу, що абсолютно дивно продовжує поводитися Вашингтон, хоча ми до цього вже звикли. Не знайшли кого прийняти на днях, як відомого одіозного Парубія, який замішаний у справі майданівських снайперів, у підготовці розправи в Одесі. Іншого співрозмовника Сполучені Штати для себе не знайшли. Ну, очевидно, тут спрацювали контакти, встановлені цим одіозним членом "партії війни" ще в період майданівських заворушень», - відзначив Чуркін.

Крім того, за його словами, він закликав усіх членів Радбезу «давати правильні політичні імпульси» задля якнайшвидшого врегулювання конфлікту на сході України.

«Я звернув увагу на те, що в останні час доводиться чути абсолютно контрпродуктивні заяви. Наприклад, один високопоставлений американський генерал раптом сказав, що думає, що конфлікт буде тривати протягом усього цього року. А англійці раптом взяли і оголосили, що будуть 70 військових радників посилати (в Україну). Зараз треба говорити про мир, а не про військових радників і тому подібні речі», - підкреслив російський постпред при ООН.

Поділитися: