Здичавів народ: в світі в черговий раз регочуть над росіянами (відео)

Тюменці влаштували страшну тисняву на відкритті другого в місті гіпермаркету французької мережі «Ашан». Відео з перших хвилин роботи магазину викликало різку реакцію у користувачів соцстей.

На кадрах ролика видно, як натовп штурмує вхід в торговельну зону «Ашана», що відкрився напередодні, 7 грудня, в новому ТРК «Тюмень Сіті Молл» на вул. Тимофія Чарково.

До початку церемонії відкриття магазину, до 13 години, там зібрався натовп в декілька тисяч чоловік. На проході у турнікета, зрозуміло, виникла тиснява, яка переросла в бійку. Мало не з боєм Тюменці добували для себе і кошики.

Спостережні городяни помітили, що француз з числа власників мережі, який приїхав на церемонію відкриття, сидів на сходах поки ще не працюючого ескалатора і відверто сміявся, дивлячись на скажених натовп.

Крім того, в соцмережах задаються питанням, як могли кілька тисяч людей працездатного віку виявитися в робочий час на відкритті магазину.

Чому відкриття другого «Ашана» викликало такий ажіотаж, до кінця не ясно. Деякі Тюменці припустили, що в честь відкриття для покупців влаштували розпродаж з великими знижками або розіграш призів, а може бути і зовсім роздавали щось безкоштовно. Більшість користувачів висміяли прийшли на відкриття магазину тюменців за невгамовну пристрасть до споживання.

“А сенс? Прям перший магазин на селі відкрили »,« У всіх цих людей раптово скінчилися всі продукти ?! Якийсь штучний ажіотаж навколо нічого »,« Здичавів народ »,« Невже в ньому є те чого немає в старому Ашані? »,« Останній день Помпеї »,« Це фінішна пряма. Попереду їжа. Ти заслужив її. За всі свої страждання. За несправедливість. Ти заслужив »,« Нагадує бійню на «Титаніку» за рятувальні плоти »,« Не за людей, за країну більше соромно! Де пенсіонерам доводиться ось так товпитися заради знижок на продукти? », – Діляться думками коментаторів.