Як відкрити ломбард без вкладень?

Ломбард – бізнес престижний і завжди актуальний. Гроші потрібні кожному, незалежно від пори року, країни проживання, сімейного стану та інших факторів. Допомогти людям пережити складні періоди в житті або дати можливість здійснити свою мрію зможе ломбард, який працює на привабливих для клієнтів умовах.

Відкрити ломбард в франчайзингової мережі сьогодні зовсім нескладно. Для цього вам не потрібно проходити неприємні, складні бюрократичні і витратні за часом процедури реєстрації, перевірки, пошуку співробітників і їх навчання. Все вже готово – вам залишилося лише укласти договір з компанією і приступити до облаштування свого робочого місця.

Робота по франшизі має на увазі використання імені, дозвільних документів та методів ведення бізнесу франчайзера. У підсумку ви отримуєте:

  • мінімальну суму оплати внеску щомісяця;

  • допомога в реєстрації підприємства;

  • безкоштовне програмне забезпечення і касовий апарат;

  • навчання співробітників за рахунок компанії;

  • всебічну підтримку фахівцями головної компанії.

Стати франчайзі зовсім не проблематично – залиште заявку на сайті компанії «Ломбард Парус» (http://www.lombardparus.com/),дочекайтеся дзвінка менеджера. Обговоріть деталі співпраці, підпишіть договір про придбання франшизи. Вам не доведеться оплачувати початковий внесок і турбуватися про оснащення приміщення, ви можете з мінімальними вкладеннями почати працювати вже сьогодні.

Якщо у вас вже є свій невеликий бізнес і ви прийняли рішення змінити його спрямованість і кардинально змінити вид діяльності – співробітники компанії «Ломбард Парус» допоможуть вам пройти перереєстрацію підприємства і оформити франшизу ломбард з мінімальними вкладеннями. Якщо ви маєте приміщення для ломбарду – залишилося лише оформити його в прийнятому франчайзером стилі, у випадку коли пошук приміщення ще не завершений – менеджери головного офісу допоможуть вам зробити вибір оптимального місця його розташування і зробити ремонт. Також ви можете розраховувати на допомогу маркетологів і аудиторів компанії, скористатися послугами програмістів і бухгалтера. У разі виникнення складнощів – всі питання і завдання вирішуються за участю досвідчених фахівців головного офісу компанії франчайзера. Придбання франшизи – один з найбільш вигідних і спрощених способів сучасного ведення бізнесу.

Стати успішним бізнесменом у наш час може кожен. Для цього, часом, досить відкрити лише одну сторінку в Інтернет.