Як Путін буде брати нові українські міста? – обговорили на РосТВ

У середу, 27 грудня, в пропагандистській програмі “Вечір із Володимиром Соловйовим” на каналі “Росія-1” колишній “міністр закордонних справ” ДНР “Олександр Кофман та український політолог-втікач Ростислав Іщенко обговорили захоплення українських міст армією РФ.

Так, наприклад, Іщенко заявив, що посилати російську піхоту у великі українські міста не варто.

“А що якщо ці придурки закриються у великих містах? Тоді нам посилати піхоту на забій? Це величезні втрати для російської армії”, – сказав він.

У відповідь ведучий програми, російський пропагандист Соловйов, навів приклад сирійського Алеппо, який російські військові зруйнували швидко.

“Алеппо взяли порівняно швидко. І там так навчилися вирішувати завдання! І армія “ДНР” навчилася воювати в містах. Не треба хвилюватися. Народ України за них воювати не піде”, – зазначив ведучий.

У свою чергу “екс-міністр закордонних справ фейкової “ДНР” заявив, що українські військові здадуть міста бойовикам.

“Я не вірю, а я знаю, що як тільки наші війська підходять до будь-якого міста, українська армія його завжди залишає. Це факт”, – сказав Кофман.

Напередодні екс-чиновник Адміністрації президента РФ Михайло Хазін заявив, що частина населення України має бути знищена, у східних і південних областях потрібно повністю ліквідувати українську культуру, а західні регіони – передати Польщі.

Джерело Обозрєватєль.

Смотрите также