WikiLeaks оголосив полювання за податковою декларацією Трампа

Сайт WikiLeaks звернувся з проханням до користувачів інтернету відправити для публікації матеріали про податкову декларацію президента Дональда Трампа.

Про це повідомляє Укрінформ.

«Радник Трампа Келлін Конвей сказала, що Трамп не публікуватиме свою податкову декларацію. Надішліть її нам, щоб ми це зробили », – йдеться в повідомленні порталу в Twitter.

Раніше на сайті петицій Білого дому було розміщено звернення з вимогою опублікувати податкову декларацію Дональда Трампа. На даний момент петицію підтримали понад 235 тис. Осіб. при необхідних 100 тис.

«Безпрецедентні економічні конфлікти адміністрації повинні бути прозорі для американського народу, включаючи будь-які документи, які можуть виявити іноземний вплив і економічну зацікавленість», – йдеться в петиції.

Однак радник президента Келлін Конуей заявила, що Трамп не публікуватиме свою податкову декларацію. За її словами, «людям немає діла до його податкової звітності.

«Відповіддю Білого дому є те, що він не збирається оприлюднити податкову декларацію», – заявила Конуей. «Більшість американців думають, як буде виглядати їх податкова декларація поки Трамп буде президентом, а не його декларація», – додала вона.

Смотрите также