В Мілані відкрили «супермаркет майбутнього» (відео)

Торгівельні полиці супермаркету обладнані функціональними TouchPoint моніторами. На них виводиться інформація про товари і продукти: ціна, місце виробництва, харчова цінність, спосіб доставки, хімічний склад.

Ще одним нововведенням є інтерактивні стійки для визначення місця розташування товарів. За допомогою додатків на смартфоні також можна дізнатися про продукти.

Над кожним прилавком розташовані довгі світловідбиваючі екрани. Якщо піднести до них продукт, то датчики руху і сенсор Kinect від Microsoft розпізнають його. Відтак з’являється інформація пестициди і добрива, які використовували при виробництві, чи містить продукт алергени.

Товари на полицях розташовані не так, як в більшості супермаркетів. Тут все сортовано за інгредієнтами. Так, поруч з пляшками вина продається виноград. Біля полиць з консервованими помідорами – лежать свіжі овочі.

Розробники супермаркету Coop Italia вважають, що люди звикли до інтернету і така форма отримання інформації буде зручна. Компанія сподівається, що такий концепт завоює популярність на ринку рітейлу.

Джерело bdzhola.com.

Смотрите также