Українці можуть залишитися без травневих свят

690935

На розгляді профільного комітету в парламенті надійшов проект закону про державне свято 25 грудня (католицьке Різдво). Голосувати за нього нардепи вже в наступному році, повідомляє ВСВІТІ .

Один з авторів законопроекту – нардеп Володимир Парасюк каже, що мріє зрівняти в правах всіх християн України і зробити державний відпочинок не тільки на Різдво 25 грудня, але і на свято Богоявлення. При цьому депутат пропонує скасувати травневі світські свята.

Православний священик Віталій Ейсмонт зазначив, що в кінці грудня постить, тому сідати за стіл разом з католиками не може. Але від свята б не відмовився.

1 комментарий

  1. Марічка:

    Весь ХРИСТИЯНСЬКИЙ СВІТ святкує Різдво 25 грудня, русскіє, окупувавши Україну, заборонили всі українські національні свята. 7 січня святкують – россія, Казахстан, Грузія, Білорусь, Україна, Узбекістан – тобто всі караїни окуповані роією. Спершу народився Христос, (Різдво) потім пішов відлік нового часу (новий рік), у московитів все навпаки. Саме з 25 грудня день стає збільшуватися. У моїй родині завжди святкували Різдво 25 грудня, так само як й День Матері (друга неділя травня) замість вигаданого 8 березня. А так звані першотравневі “свята”, – нехай їх святкують кати-московити, їм все одно коли бухати. У нас достатньо своїх, національних свят, потрібно їх тільки відродити. Читайте – http://patrioty.org.ua/blogs/koly-slid-sviatkuvaty-rizdvo–ekspert-146173.html

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *