Українські вишиванки для дитини від ukrglamour.com.ua

Мабуть, ще ніколи за свою довгу історію, що налічує більш як дві з половиною тисячі років, українські вишиванки не користувалися таким попитом. Їх носять зірки та рядові українці, бізнесмени та політики будь якої статі та віку.

Цілком природно, що вишивані тенденції проникли і до світу дитячої моди. В багатьох школах вишиті сорочки є частиною шкільної форми, по популярності сприяє естетична краса вишивки та виробів з нею.

Поповнити гардероб свого малюка стильним, зручним та напрочуд гарним одягом дуже просто – досить, наприклад, завітати на ukrglamour.com.ua та купити дитячі вишиванки.

Як обрати вишиванку для дитини

Вибір одягу для дитини має свою специфіку, адже малята такі непосидючі, активні, вони нізащо не погодяться з тим, що «краса вимагає жертви» та не хочуть носити речі, в яких їм незручно. Окрім того, дитячі речі брудняться і потребують частого прання та прасування. Мамі слід подбати і про себе – якщо одяг потребує особливого догляду це завдасть їй зайвий клопіт.

Виходячи з цих особливостей одягу для дітей, головними параметрами вибору дитячої вишиванки мають стати: матеріал, пошиття, дизайн, ціна.

Продавці часто говорять, що на дитині не слід економити, але треба шукати розумний компроміс – дитина швидко росте і навіть якщо вона – взірець охайності, довго носити один розмір вона не зможе.

Уваги заслуговує вибір матеріалу. Тут економія має бути розумною, оскільки синтетичні тканини для тіла дитині несприятливі – вони погано пропускають повітря, відводять вологу, сприяють потінню та виникненню алергічних реакцій. Тому обирати треба тільки модель з натуральних матеріалів – ситцю, бавовни, льону тощо.

На чому реально можна зекономити, обираючи українські вишиванки (див. посилання http://ukrglamour.com.ua/vyshivanki/) для дитини, так це на технології вишивки. Якщо ви купуєте готовий виріб, а не вишиваєте самі, можна зупинити вибір на моделі з машинною вишивкою. Сучасні досконалі вишивальні машини видають продукт, який не завжди можна відрізнити від ручної роботи.

Важливо правильно підібрати розмір вишиванки, щоб дитині в ній було зручно. Затісний одяг не дає вільно рухатися, дихати, заважає гратися – маля не полюбить сорочку, буде чинити опір вашим спробам примусити її носити.

Не слід легковажно ставитися і до вибору кольору вишиванки. Незалежно від модних тенденцій (сьогодні у тренді темні вишиванки з контрастним візерунком), для дитини потрібні яскраві, красиві моделі, що стимулюють енергію та розумову діяльність.

Смотрите также