У понад 50 країн світу пройшла акція «Стоп Путін. Стоп війна »в підтримку України

У понад 50 країн світу пройшла акція «Стоп Путін. Стоп війна »в підтримку України

Сьогодні, 21 січня, паралельно в більш ніж 50 країнах світу проходить акція «Стоп Путін. Стоп війна »в підтримку України.

Головна мета акції – привернути увагу громадськості до російської агресії в Україні, показати важливість єдності і солідарності з Україною, а також закликати весь світ посилити тиск на Росію для відновлення територіальної цілісності і світу в Україні, пише УНІАН.

Зокрема, акція пройшла на Майдані Незалежності в Києві. Учасники заходу тримали в руках державні та червоно-чорні прапори, а також плакати з закликами до президента РФ Володимира Путіна з вимогою припинити агресію проти України.

Також учасники вимагають від Росії припинити військові дії проти України, вивести свої війська і озброєння, звільнити українських заручників, деокупувати Крим, а також щоб представники Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в зоні проведення антитерористичної операції були присутні уздовж всієї лінії розмежування щодня і цілодобово.

Варто відзначити, що Stop putin’s War in Ukraine проводиться вже втретє. Організатором акції в Україні вже другий рік виступає національний рух «Державна ініціатива Яроша».

Також акція пройшла і в інших містах України. В Одесі, наприклад, люди зібралися біля Генерального консульства Російської Федерації. Серед учасників акції – представники українських патріотичних організацій «Рада громадської безпеки», «Правий сектор», «Самооборона Одеси» та інші відомі в місті громадські діячі.

Також флешмоб пройшов і закордоном. Третій мітинг всесвітньої акції «Stop putin’s War In Ukraine» провели українці в Сіднеї, повідомляє Укрінформ.

Куратором акції «Stop putin’s War In Ukraine» в Австралії була Наталя Альохіна. Учасники акції традиційно зібралися на одній з центральних вулиць Сіднея з антипутінськими гаслами і інформували перехожих про ситуацію в Україні.

У столиці Латвії – Ризі люди також зібралися на одній з центральних вулиць міста з підтримкою України.