Смерть Мотороли “підірвала” мережу фотожабами і “Коубами”

Користувачі соціальних мереж невтомно продовжують створювати веселі фотожаби і короткі відео в честь знищеного бойовика

Смерть одного з лідерів проросійських терористів “ДНР” Мотороли викликала хвилю коментарів, жартів і думок в соціальних мережах. Пізніше стали з’являтися ще і фотожаби, карикатури і веселі відео на тему ліквідації злочинця.

Смерть Мотороли "підірвала" мережу фотожабами і "Коубами"Смерть Мотороли "підірвала" мережу фотожабами і "Коубами"Смерть Мотороли "підірвала" мережу фотожабами і "Коубами"Смерть Мотороли "підірвала" мережу фотожабами і "Коубами"Смерть Мотороли "підірвала" мережу фотожабами і "Коубами"Смерть Мотороли "підірвала" мережу фотожабами і "Коубами"Смерть Мотороли "підірвала" мережу фотожабами і "Коубами"Смерть Мотороли "підірвала" мережу фотожабами і "Коубами"Смерть Мотороли "підірвала" мережу фотожабами і "Коубами"Смерть Мотороли "підірвала" мережу фотожабами і "Коубами"Смерть Мотороли "підірвала" мережу фотожабами і "Коубами"Смерть Мотороли "підірвала" мережу фотожабами і "Коубами"

Фотожаби: Одним терористом стало менше (соціальні мережі)

Крім того, в мережі активно обговорюють, хто з ватажків “республіки” може стати наступною жертвою. Одним з перших згадують іншого лідера бойовиків – Гіві .