Понад 8 мільйонів гривень отримали нардепи на відрядження за кордон

Сотня депутатів Верховної Ради отримали компенсацію з державного бюджету в сумі 8 359 324 грн за закордонні відрядження в 2016 році, – повідомляє 24 канал.

Голова парламенту Андрій Парубій отримав 73,5 тис. грн компенсації, його перший заступник Ірина Геращенко – 229,6 тис. грн, а заступник Оксана Сироїд – 56,2 тис. грн. Минулого року Парубій в межах відряджень відвідував США, Канаду, Польщу, Туреччину, Литву та двічі Італію з Францією. Геращенко 7 разів була у відрядженні в Мінську (Білорусь) для участі в засіданні робочої підгрупи з гуманітарних питань у межах тристоронньої контактної групи по врегулюванню ситуації (Україна – Організація з безпеки і співробітництва в Європі – Росія). У всі відрядження до Мінська перший віце-спікер їздила за свій рахунок.

З фракції “Блок Петра Порошенка” компенсацію з держбюджету отримали 32 депутати, в тому числі голова постійної делегації в ПАРЄ Володимир Ар’єв (426 тис. грн) і заступник голови фракції Олексій Гончаренко (172 тис. грн).

З фракції “Народний фронт” компенсація була виплачена 22 депутатам, в тому числі голові фракції Максиму Бурбаку (5,4 тис. грн) та депутату Леоніду Ємцю (328,5 тис. грн).

У “ВО “Батьківщина” компенсація була виплачена 10 депутатам, в тому числі депутату Сергію Власенку (304 тис. грн) та заступнику голови фракції Сергію Соболєву (277 тис. грн).

Також закордонні відрядження були компенсовані 10 депутатам від фракції “Об’єднання “Самопоміч”, 8 депутатів від “Радикальної партії Олега Ляшка”, 6 депутатам від “Опозиційного блоку”, 4 від групи “Партія “Відродження”, а також 5 позафракційним депутатам.