Політичний скандал : нардеп забрав подарований перед виборами дитмайданчик

У переддень Святого Миколая на Чернігівщині у Носівській територіальній громаді обирали міського голову та раду. Під час передвиборчої кампанії своїх однопартійців підтримав народний депутат Олександр Кодола (“Народний фронт”).

Він привіз дитячий майданчик і у день Святого Миколая його забрав. Саме тоді стало відомо, що кандидат у мери від “Народного фронту” не став головою міськради. Партія отримала лише 6 мандатів із 26. Громада такими діями нардепа обурена.

Заступник сільського голови Валерій Кириченко повідомляє, що справді, такий факт мав місце. Більше того, за його словами, громада села зверталася з проханням до депутата встановити дитячий майданчик і навіть збирала підписи.

“Вони нам рік обіцяли дитячий майданчик. Потім привезли його відразу перед виборами до територіальної громади, навіть не встановлювали, а після виборів – приїхали й забрали… А нам тепер кажуть – “Вам не будем ставить”. Я особисто дзвонив помічнику Кодоли. І це ж кошти державні – це не його кошти! У нас місцеві вибори були 18 грудня, а вони його забрали після виборів 19-го грудня.  Якраз на Святого Миколая,” – каже заступник сільського голови Валерій Кириченко.

Джерело Чесно.

Смотрите также