Маяк у США перетворився на казковий замок.

 

На озері Мічиган існує пірс Св. Йосипа, на якому встановлені два маяка, внутрішній і зовнішній. Вони були побудовані понад століття тому. У холодні зимові місяці з боку озера дме сильний вітер, великі хвилі розбиваються об пірс і маяки замерзають, створюючи тим самим красиві химерні форми, які може створити тільки сама природа.

Зовнішній маяк був вперше запалений в 1906-му році. Чавунна вежа висотою 35 футів (10.6 м) нагорі оснащена круглою кімнатою для спостереження і десятикутною кімнатою, призначеною безпосередньо для освітлення. Фіксоване джерело випромінює світло через лінзу Френеля п’ятого порядку, відбиваючись від двох латунних панелей. Світло маяка поширюється під кутом 180 градусів.

Внутрішній маяк був вперше запалено в 1907-му році. Його основою є сталева вежа яка має висоту 57 футів (17.37 м) і випромінює світло, яке видно під кутами в межах 270 градусів. Маяки пов’язані між собою підвісним містком, який прокладений прямо від берега до зовнішнього маяка. У погану погоду цей місток дозволяє доглядачам переходити від одного маяка до іншого, щоб обслуговувати їх. Пристань знаходиться на озері Мічиган недалеко від парку Тіскорнія.