Хочете, щоб Ваша дитина провела незабутні канікули? Саме час дізнатись, на які тури можна розраховувати з туроператором «Сант Валентин»

Сьогодні настільки розвинутий світ пропонує нам безліч можливостей як для праці, так й для відпочинку, адже можна не тільки користуватися різними гаджетами, а й доволі цікаво проводити час на відпочинку. Все тому, що зараз подорожувати можна доволі легко, бо сфера туризму дійсно розвинена. Немає проблем з вибором країни, отриманням документів, зіставленням плану та багато іншого.

А подорож для дитини — це те, що кожен повинен подарувати своїй малечі, адже таким чином вона не тільки відпочине, але й познайомиться з новими країнами, правилами, традиціями та багатьом іншим. Саме тому сьогодні тури для школярів за кордон — це доволі популярна послуга, бо батьки хочуть залучити дитину до пізнання нового.

Але, звісно ж, в таких випадках мова йде про подорож дитини без батьків з іншими її однолітками та супроводжуючим, що інколи зупиняє від купівлі туру через переживання. Та слід знати, що, звертаючись до надійного туроператора, Ви довіряєте дитину фахівцем своєї справи.

Саме таким є «Сант Валентин». Це турагентство працює з 2000 року та має величезну команду кваліфікованих спеціалістів. Й Ви самостійно можете впевнитися в їх надійності, адже за стільки років праці вони мають більш ніж 85 тисяч задоволених клієнтів. Крім того, вони заслуговують Вашої уваги, бо пропонують величезний вибір різних подорожей.

3 види подорожей для школярів від «Сант Валентин»

  • Це авіа тури по Європі для школярів. Вони пропонують цілих 15 пропозицій: шестиденна подорож з Києва до Каталонії, завдяки чому можна побачити славетну Барселону, старе місто Жирону, відвідати найбільший парк розваг Порт Авентура та багато іншого; також десятиденна подорож до Шотландії з її неймовірними красотами, замками, часовнями; чи потрапити до Англії, відвідавши столицю чи відчувши себе студентами найвідомішого університету; та багато іншого.
  • Автобусні тури включають шестиденну подорож по містам Австрії та Угорщини, незабутні різдвяні канікули у Польщі, чи екскурсія по стародавнім містам Чехії та Німеччини з їх неймовірно гарними будинками й замками. Франція, Швейцарія, Болгарія та ще неймовірно багато пропозицій.
тури для школярів за кордон від santvalentin.com.ua/ru
  • Також є можливість подорожувати по Україні, найвеличніші міста: Одесу, Львів, Вінницю, Полтаву й т.д. А для прихильників дитячих таборів також знайдеться величезний вибір різних місць як в нашій країні, так й за кордоном.


Саме тому, якщо Ви бажаєте, щоб Ваша дитина не тільки гарно проводила час, а й розвивалась, пізнаючи світ, туроператор «Сант Валентин» буде найкращим вибором, який Ви тільки можете зробити.