Фермер вирішив рятувати курей від холоду незвичним способом

На одній із ферм у США взялися рятувати курей від холоду незвичним способом. Результат такого експерименту приголомшливий, інформує  «Сьогодні».

У американському місті Мілтон є ферма, на якій курей вдягають у светри ручного плетіння. «Вони такі милі. В мене є їх фото. Ніколи не думала, що курки можуть носити светри. Це справді смішно», – сказала майстриня Розмарі Джелеп. Головними дизайнерами є п’ятеро пенсіонерок, які займаються у гуртку плетіння. Коли жінки дізналися, що кури на сусідній фермі мерзнуть, вирішили допомогти. «Коли мені запропонували плести светри для курочок, я подумала, що нічого дурнішого в житті не чула. А тепер сама цим займаюся і надзвичайно щаслива», – сказала майстриня Ліббі Каплан.

Кури завдяки таким светрам почали нестися частіше. «Відтоді як вдягнули їх, вони почали частіше нести яйця. Не знаю чи можна вважати це науковим доказом, однак покращення ми відчули», – сказала речниця благодійної організації Еріка Макс. Американські пенсіонерки результатом пишаються. І самі розважилися, і, не виключено, сказали нове слово в домашньому птахівництві.