Бандерівський гороскоп на січень 2017 року

Журналісти depo.ua пропонують вашій увазі кумедний гороскоп для бандерівок і бандерівців на січень 2017р.

Бандерівський гороскоп на січень - фото 1

Зараз ви почуваєтеся так, ніби вас вбили, закопали, потім прийшли бездомні собаки, розкопали і ви пішли на роботу. А зірки радять навпаки в січні дати апатії бій, бути наполегливішими, тоді вам посміхнеться успіх і в коханні і в роботі. Наголошуємо – наполегливішими, а не впертішими! Шлях здорового терору, звісно, є чудовим рішенням, от тільки, курва, рідко закінчується благополучно для того, хто його приймав. Трошки толерантності, маневреності, в поєднанні з наполегливістю та чесними очима – і успіх у вас у кишені. До речі, про кишені – зірки кажуть, що цього місяця в вас може з’явитися той, хто їх наповнюватиме (чи та, хто їх зашиватиме), уж вибачте за сексизм. Тож тримайте ніс по вітру.

Бандерівський гороскоп на січень - фото 2

Це буде доволі спокійний місяць, особливо, якщо ви не встигли собі запланувати нічого в стилі вбивства Броніслава Перацького. Якщо встигли – шукайте способи “дати заднього”, бо зараз від того користі не буде. Зірки не радять починати великі проекти, що пов’язані з ймовірним великим клопотом. З грошима буде стабільно (стабільно поганенько), але це не зіпсує Тільцям-бандерівцям настрій, адже в січні у них буде багато роботи, якою цікаво буде займатися. На вас чекає успіх в кар’єрі, побратими та курінна старшина  почнуть ставитися до вас більш шанобливо. Головне – не розслабляйтеся на половині дороги, треба закінчити те, що вже почали і з чим пов’язуєте сподівання на покращення життя. Чим би це не було: складання звіту, спалення москальского арсеналу в сусідньому селі чи схуднення після Різдвяного застілля.

Бандерівський гороскоп на січень - фото 3

От недарма кажуть: шукайте собі пару серед тих, із ким цікаво розмовляти. Бо прийде час, коли це буде єдиним, що ви зможете. Не те, щоб до вас в січні прийшла старість, шановні Близнюки-бандерівці, але стосунки (якщо вони в вас є) стануть після Нового року більш гармонійними, від пристрастей ви перейдете до ніжного, дружнього спілкування, довгих розмов та домовленостей. Іншими словами, ваша друга половина перестане себе вести як Чуркін на Радбезі ООН. А ще зірки обіцяють, що в січні на вас нахлине ностальгія за старими часами, тож якщо захочеться замість роботи повтикати у планшет – надягніть вишиванку, шаровари, розпаліть люльку, а всім розповідайте, що то вас ностальжі і справжній козак зрозумів би. Стріляти при цьому в стелю необов’язково.

Бандерівський гороскоп на січень - фото 4

В січні Ракам-бандерівцям зірки обіцяють покращення фінансового стану. Невідомо, чи то вам вдасться зняти свої гроші в “Приваті”, чи “націоналізувати” полкову казну ворога, чи просто знайдете забуту тисячу в літній маринарці. В будь якому разі, на вас чекають реальні гроші, що розрадять похмурий січневий настрій. В особистому житті можете сподіватися на нове романтичне знайомство з цікавим продовженням, якщо ви ще не перебуваєте в стосунках, чи великі проблеми після цікавого продовження, якщо вже перебуваєте. Ракам-бандерівцям, в яких не все добре зі шлунком, краще у січні сісти на дієту і певний час не їсти сала. Так, це важко. Тримайтеся.

Бандерівський гороскоп на січень - фото 5

Леви-бандерівці не встигли зробити все, про що мріяли в 2016 році, але з початку 2017го матимуть на це шанс. За умови, що ви добре харчувалися, рано лягали спати, вдягали шапку і взагалі – слухали маму, можете сподіватися на подарунки від Діда Мороза. Так, ваш Дід Мороз цього року з сонячної Естонії, нікуди не поспішав. Зате тепер заживете! Але будьте хорошим карателем, старайтеся на повну. Ви ж можете. Разом із тим, зірки не радять аж так сильно виснажуватися (заплутують, трясця їх матері!), бо найважливіші і найцікавіші справи у вас виникнуть наприкінці місяця. І не піддавайтеся на емоційні сплески, бо навіть якщо зараз всіх ворогів переб’єте, нікуди буде закопувати.

Бандерівський гороскоп на січень - фото 6

Якщо в попередні місяці життя вам здавалося безглуздим як шапка Савченко, цього місяця все буде набагато краще. Як зачіска Тимошенко. Хоч січень і обіцяє невеличкі заминки, все одно вам вдасться досягти поставленої мети. Дехто з Дів-бандеріців зможе навіть обзавестися власною хатою чи криївкою, придбати коня чи великий телевізор. Уникайте конфліктів – цього місяця люди будуть образливі, немов муха їх вбрикнула, і з маленької сварки може вирости великий скандал. Тож, якщо хтось бісить, краще просто мовчіть і уявляйте, як палає Кремль.

Бандерівський гороскоп на січень - фото 7

Цей січень у вас ніби Бояришніка напився – в усьому, куди не глянь, коїться якійсь неадекват. Але, шановні Терези-бандерівці, не падайте духом – і біля вашого куреня перекинеться москальскій воз з капкейками. І тоді вже будьте ласкаві не вдаватися до своїх звичайних вагань (чи морально то чи аморально, три капкейки з’їсти, чи два, жупан одягнути чи горсик, є сенс життя чи….), беріть від життя все. Зрештою, не може бути поганим місяць, в якому народився Степан Бандера.

Бандерівський гороскоп на січень - фото 8

Цього місяця Скорпіони-бандерівці будуть популярні, як банкомат Приватбанку наприкінці грудня. Тобто, виглядати ви будете спокусливо, але дати цьому світові вам буде нічого. Зірки радять більше часу проводити у власній криївці, в компанії однодумців, їсти багато сала і чорного хліба.  Зауважте, про оковиту ми вам нічого не казали, тож нічого потім на бандеріський гороскоп нарікати. За умови сумлінного відношення до справ, друга половина місяця обіцяє стати для вас чудовим часом розваг, нових знайомств і подорожей.

Бандерівський гороскоп на січень - фото 9

Для відчайдухів це місяць буде дуже успішним, тому порад бути поміркованими, чи уникати ризику давати не будемо. Нехай Степан Андрійович буде вашим натхненням. Хоча звісно, ваші рішення – на вашій відповідальності. Січень ідеально підходить для здійснення усіх ваших стародавніх задумів. Будьте сміливішими та винахідливішими, щоб заручитися підтримкою курінної старшини.  Водночас стережіться заздрісників – отой, із пикою якою хоч пацюків бий, давно приглядається до вашої посади, вашої хати і вашої кралі. Тож, тримайте порох сухим.

Бандерівський гороскоп на січень - фото 10

Козероги-бандерівці цього місяця святкують не тільки свій день народження, а й Степана Андрійовича. Звісно, писати, що якісь негаразди очікують на представників цього знаку в січні – рука не підіймається. Але на народжених під сузір’ям Бандери вони й не очікують. На Козерогів чекає пора творчого натхнення, навіть розтяжки у “зеленці” ви розставлятимете краще, ніж колись. Наприкінці місяця можливе цікаве відрядження, під час якого ви познайомитеся з впливовими особистостями. В особистому житті також буде багато знайомств, але не таких цікавих, як в робочій сфері.

Бандерівський гороскоп на січень - фото 11

Ви тільки не смійтеся, але зірки радять вам… теплі ванни,  прогулянки на лещатах і бути ближче до любих родичів. Але все не так погано, нудно і суперечливо –   ставайте на лещата всією родиною. Після пари-трійки тренувань в них вже не буде сили із вами про щось сперечатися і ви зможете приступити до втілення давніх задумів. Якщо у вас є давня мрія, згадайте, що нема креативнішого знаку, ніж Водолій і поновіть свої спроби втілити мрію у життя. Може, зараз саме той час, коли вона нарешті здійсниться.

Бандерівський гороскоп на січень - фото 12

В січні вас можуть покликати до нового рою, але сто разів подумайте перш ніж погоджуватися. Працювати доведеться багато, зірки обіцяють вам успіх у справах і появу нових однодумців. Можливо саме ви знайдете нового хорошого друга. Є перспективи підвищення в посаді. В другій половині місяця можуть виникнути непередбачені обставини у вигляді якогось нового закону, чи наказу командувача, чи неадекватної поведінки побратимів. Можливо, хтось з оточення навіть виявиться сепаром і доведеться припинити із ним контакти.

 

Смотрите также

  • Innokenty Brodskih

    Класс, спасибо за труды и результат)