Apple і Samsung помирилися: 7-річний патентний конфлікт залагоджено в суді

Apple і Samsung помирилися: 7-річний патентний конфлікт залагоджено в суді

Компанії Apple і Samsung зрештою мирно залагодили багаторічну патентну суперечку, яка тривала 7 років. Обидві компанії уклали угоду в каліфорнійському суді.

Однак деталі врегулювання конфлікту не розкриваються, а представники обох компаній від коментарів відмовилися.

Як зазначає DailyComm, судовий розгляд, в рамках якого Apple і Samsung не раз звинувачували один одного в незаконному запозиченні технологій, почався ще в 2011 році. Тоді Apple вимагала від опонента $4,5 млрд.

У 2012 році американська компанія виграла суд і зменшила свої претензії до $1 млрд, які вона вимагала в Samsung. При цьому південнокорейській компанії вдалося уникнути заборони на продажі смартфонів і планшетів на американському ринку.

Samsung не погодилася з цією сумою штрафу і подала апеляцію. Справа дійшла до Верховного суду, той став на бік Samsung і повернув справу до суду нижчої інстанції для повторного розгляду.

Розгляд завершився в травні 2018 року, і цього разу сума компенсації, яку мала виплатити Samsung, знизилася майже вдвічі, до $539 млн.

Samsung в ході цього розгляду підтримував цілий ряд компаній, включаючи Google, HTC, LG Electronics і Rackspace Hosting. Вони стверджували, що перемога Apple дозволить власникам патентів «несправедливим способом  використовувати свій патент для отримання конкурентної переваги».