Скандал на ПутінТБ: українця викинули зі студії через катастрофу Ту-154

На російському “Первом канале” стався інцидент за участю голови правління організації “Європейський рух України, дипломата та політолога Вадима Трюхана.

В ефірі програми”Время покажет” йшлося про катастрофу військового Ту-154 та, зокрема, про реакцію українців щодо цього. Під час однієї з дискусій на початку передачі пропагандисти попросили всіх встати, щоб хвилиною мовчання вшанувати пам’ять жертв. Натомість український дипломат Вадим Трюхан цього не зробив, а свій крок аргументував тим, що не чув цього заклику. Опісля Франц Клінцевич, один зі слуг Путіна, висмикнув за руки українця з місця та викинув зі студії.

Інцидент з українським політологом можна подивитися з 7:34 хвилини відео.

Додамо, що Вадим Трюхан у своєму Facebook вже прокоментував цей інцидент.

“Пишаюсь тим, що вчора був “вышвырнут из студии”, як пишуть російські пропагандисти і українські запроданці. Було би соромно, якби хвалили за те, що підіграв їм чи прогнувся. А так совість чиста, все в порядку. Насправді нічого неординарного там не відбулося. Через щось подібне пройшла більшість наших полемістів. Інакше реагувати там було не можливо. Більше того, задумка там була з перших секунд ефіру спровокувати мене на драчку,
– зазначив він.”

Джерело 24 канал

Смотрите также